Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Yener’den görgüsüzlük açıklaması
Hande Yener’den görgüsüzlük açıklaması
Şarkıcı Hande Yener, nişanlısı Ümit Cem Şenol ile birlikte Etiler'de akşam yemeği yedi. Sanatçı mekân çıkışı yine ezeli rakibi Demet Akalın'ı hedef aldı
Emre ÇEVİK
Magazin 29 Eylül 2017 - 07:23

Mekân çıkışında kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hande Yener, yakın zamanda Fransız şarkıcı Willy Williams ile düet yapmayı düşündüğünü söyledi. Geçtiğimiz günlerde gazetelerde çıkan Tarkan'ın iade ettiği şarkıyı Hande Yener aldı haberine açıklık getiren Yener, “Öyle bir şey yok. Şarkının sahibi şarkıyı değerlendirmek için numara yapıyor. Öyle bir şarkı almadım” dedi.

hande-yener-ic

“REZİLLİK OLUYOR”

Giydiği farklı tarz kıyafetleriyle dikkatleri üzerine toplayan Yener, uzun çizmeleriyle göz doldurdu. Çizmelerinin fiyatını soran muhabirlere, “Ben alın teriyle para kazandığım için öyle 35 bin lirayı bir çizmeye veremem. Yatırımlarımı daha çok gayrimenkul üzerinden değerlendiriyorum. Yani işin özeti 35 bin lira çizmeye verip 20 bin liraya klip çekeceğim bu da rezillik oluyor. Kendi adıma söylüyorum, 100 bin lirayı hiçbir kıyafete vermem. Çünkü bir kere kullanıyorum, o yüzden de o kadar aşırı pahalı kıyafetler görgüsüzlük oluyor” diyerek son günlerde 33 bin liralık çizmeleri ile gündemde olan Demet Akalın'a gönderme yaptı.

hande-yeenr-ic-2

 

Son güncelleme: 13:06 - 29.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.