Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Yener’den rakiplerini kızdıracak açıklama
Hande Yener’den rakiplerini kızdıracak açıklama
Hande Yener, hafta sonu verdiği röportajda yaptığı 'popun üç büyükleri' açıklamasıyla Demet Akalın'ı kızdıracak gibi görünüyor.
Magazin 13 Kasım 2016 - 12:39

Geçtiğimiz günlerde iki aydır birlikte olduğu Cem Şenol’la nişanlanan Hande Yener, yaptığı açıklamayla ünlü popçuları kızdıracak!

Cengiz Semercioğlu’na röportaj veren Yener, “Türk popunun üç büyükleri kimdir” sorusuna “Tarkan, Gülşen ve ben” cevabını verdi.

MANİDAR PAYLAŞIM

demetic

Yeni albümü ‘Rakipsiz’i çıkaran Demet Akalın, Yener’in ‘Türk popunun üç büyükleri’ açıklamasından sonra yaptığı paylaşımla listede kendisinin de olduğunu gözler önüne serdi. YouTube’de iki gecede 1 milyon izlenen klibinin görüntüsünü sosyal medyadan paylaşan Akalın, şu notu düştü:

“Ben şimdi buraya iki gecede 1 milyon olan #hayalet klibi bırakıyorum… Siz sabaha 2 milyon ile devam edersiniz. İtunes’da ilk günden ilk üçteydi, şimdi ilk üçü kapattı. TTnet Müzik’te en çok dinlenen top 50’de ilk 10’u ‘Rakipsiz’ albüm kapladı. Bu ne mutluluk… Şükürler olsun”

Hande Yener’in “Türk popunun üç büyükleri; Tarkan, Gülşen ve Benim” açıklamasına katılıyor musunuz?

Son güncelleme: 15:27 - 13.11.2016