Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hangimiz Sevmedik’in yeni bölümünde mavi kahvenin sürpriz özelliği ortaya çıkıyor!
Hangimiz Sevmedik’in yeni bölümünde mavi kahvenin sürpriz özelliği ortaya çıkıyor!
TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik'te yeni bölüm bu akşam ekranlara gelecek, Hangimiz Sevmedik'in yeni bölümünde neler olacak sorusu dizinin izleyici kitlesi tarafından merak ediliyor...
Magazin 24 Ekim 2016 - 16:34

TRT 1'in Yeşilçam sıcaklığındaki sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik 11. bölümü ile ekranlara geliyor. Hangimiz Sevmedik’in yeni bölümünde neler olacak?

HANGİMİZ SEVMEDİK YENİ BÖLÜM AYRINTILARI

Mahallede büyük sırların ortaya çıkmasıyla annesi Adile ile Münir'in aralarında olanları öğrenen Tarık, Itır'dan ayrılmaya karar vererek İzmir'e gitmek üzere yola çıkar. Fakat bindiği otobüste sürpriz bir yolcu daha vardır. Tarık ile konuşur ve onu İzmir'e gitmemesi için ikna eder. Soluğu karısının yanında alan Tarık, Itır ile konuşur ve barışır. Mahalleye giden Tarık ve Itır, hiç kimseyi bulamaz. Aldıkları haber onları şok eder. Tarık'ın İzmir'e gitmesine Adile'nin yorgun kalbi dayanamaz ve Adile kalp krizi geçirir. Mahalleli onu hastaneye kaldırmıştır. Bu haber, başta Münir olmak üzere herkes için işleri değiştirecektir. Diğer yandan çok ünlü bir kahve markası Şener'in mavi kahvesine talip olur. Ancak mavi kahvenin hiç hesaba katılmamış bir özelliği vardır.

HANGİMİZ SEVMEDİK YENİ BÖLÜM FRAGMANI