Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı izle: Geziden kaos çıktı
Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı izle: Geziden kaos çıktı
Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde Yiğit ile Bengisu arasında sürpriz gelişmeler yaşanıyor.
Magazin 25 Haziran 2016 - 15:53

Star TV’nin yeni ve sımsıcak Ege dizisi Hanım Köylü’nün 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde İlkgün ve Yiğit ilişkisi sürprizlere gebe…

Koptagel'in köye gelen minibüsü ve İsmaillerden dayak yemesi köyde bir anda olay olur. Koptagel İsmailleri yargılatmak için elinden geleni yaparken Fikri bu fikre şiddetle karşı çıkar. Fikri'nin İsmailleri savunması herkesi şaşırtır. Öte yandan kadınlar meclisi köyün kurallarını alt üst eden Koptagel'in de yargılanmasını istenmektedir. Bu yargılanma olayından kurtulmaya çalışan Koptagel Köyün kadınlarını minibüse ikna etmek için Ferit'le birlikte bir gezi ayarlarlar. Ferit, bu gezi için İlkgün'den yardım ister. Bu İlkgün ve Ferit'in daha da yakınlaşmasını sağlar. İlkgün, babasının da izniyle köyde bir organizasyon başlatır. Köyün kadınlarını minibüse bindirip gezmeye götüreceklerdir. Köyün muhtarı bu gezintiye kesinlikle karşı çıkmaktadır. Muhtarın karşı çıkmasına karşın Koptagel ve Ferit kadınları gizlice gezmeye götürür. Ancak hayatlarında ilk defa köyün dışına çıkıp gezmeye giden kadınların başlarına gelmeyen kalmaz.

Hanım Köylü 10. bölümü ile 27 Haziran Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında…