Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hanım Köylü 10. yeni bölüm fragmanı izle
Hanım Köylü 10. yeni bölüm fragmanı izle
Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde Ferit ile İlkgün arasında romantik anlar yaşanıyor.
Magazin 23 Haziran 2016 - 10:31

Star TV’nin sıcak bir Ege hikayesini konu alan dizisi Hanım Köylü’nün 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü’nün yeni bölümünde Ferit ile İlkgün arasında çok güzel gelişmeler yaşanıyor. Ferit sevdiği kadını manzaranın harika olduğu bir yere götürerek “Düğünümüzü burada yapalım” diyor. İlkgün ise heyecanlanarak “Bu bir evlenme teklifi mi?” diyor.

 

Hanım Köylü 10. bölümü ile 27 Haziran Pazartesi günü Star TV ekranlarında…

HANIM KÖYLÜ’NÜN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Ferit, İlkgün'ün yanında yakaladığı Bengisu'yu sonunda İstanbul'a göndermeyi başarır. Ancak Ferit Bengisu'yu köyden uzaklaştırmak için Buralı İsmail'e İlkgün'le ilgili bir sırrı açıklamak zorunda kalır. Bunu öğrenen İlkgün ise Ferit'e karşı tavır alır. Ferit haklılığını İlkgün'e anlatmak için bir zaman yaratmaya çalışırken karavana Cüneyt'i görmeye gelen Songün'den babasının ve Erol'un evde olmadığını öğrenir. Bunu fırsat bilerek eve İlkgün'ü görmeye giden Ferit, hem kendi babasına hem de Düzgün'e yakalanır. Düzgün ile Fikri'nin arası ramazan münasebetiyle düzelmiştir. Ancak Fikri'nin köydeki İsmaillere olan yakınlığı, Düzgün'le arasının tekrar bozulmasına neden olur.