Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hanım Köylü 11. bölüm fragmanı izle: Ferit için heyecanlı gece
Hanım Köylü 11. bölüm fragmanı izle: Ferit için heyecanlı gece
Hanım Köylü 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde Ferit ve İlkgün için heyecanlı bir gece yaşanacak.
Magazin 10 Temmuz 2016 - 10:13

Star TV’nin iddialı yapımlarından olan Hanım Köylü’nün 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde Ferit, Düzgün’den kızı İlkgün’ü istemeye gidiyor.

Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi köyde olay olur. Üstelik Nuriye ninenin kaybolması da bütün okları Koptagel ve Ferit’in üzerine çevirir. Bu olay köyde büyük bir kargaşaya sebep olur. Muhtar haklı çıkmış ve kadınlar köyün dışına çıktığında başlarına olmadık şeyler gelmiştir. Ancak gezmekten hoşlanan kadınlar muhtara karşı birlik olur ve Koptagel ve Ferit’in arkasında dururlar. Kadınların desteğini alan Koptagel ve Ferit olayı daha da ileriye götürür ve bir gezi daha düzenlerler.

Öte yandan köyde geçinmenin derdine düşen Ferit’in aklına Düzgün’ün organik ürünlerini alıp pazarlama fikri gelir. Ancak bunun için Düzgün’ü ikna etmek zorundadır. Düzgün, Ferit’ten hiç hoşlanmadığı için bu oldukça zor olacaktır. Bunun için de bir plan yapan Ferit Düzgün’ü ikna etme konusunda İlkgün’den yardım alır. Diğer yandan Ferit, Düzgün'den İlkgün'ü istemeye gidiyor.

Hanım Köylü 11. bölümü ile 11 Temmuz Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında…