Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hanım Köylü 11. son bölüm izle: Ferit dumur oldu
Hanım Köylü 11. son bölüm izle: Ferit dumur oldu
Hanım Köylü 11. bölüm dün akşam Star TV ekranlarında yayınlandı. Hanım Köylü son bölümde Ferit ve İlkgün'ü şoke eden bire gelişme yaşandı.
Magazin 12 Temmuz 2016 - 10:59

Star TV’nin hem eğlenceli hem de romantik dizisi Hanım Köylü’nün 11. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Hanım Köylü son bölümde Kopdagel, Elmas ve Ferit; Düzgün’den İlkgün’ü istemeye gidiyorlar ama çok sürpriz bir gelişme yaşanıyor.

“KIZIMI KOPDAGEL’E VERDİM”

Kopdagel, Elmas ve Ferit hayırlı bir iş için Düzgün’ün evine gidiyor. Düzgün, Ferit’in lafını keserek “Neden geldiğinizi anladım” diyor fakat Ferit takımlarını giymiş elinde çikolata ve çiçekle tam bir damat adayı gibi görünürken Düzgün, kızını Kopdagel’e verdiğini açıklıyor ve herkes dumur oluyor.

Hanım Köylü’nün 11. son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

HANIM KÖYLÜ SON BÖLÜM

Koptagel ve Ferit’in kadınları gezmeye götürmesi köyde olay olur. Üstelik Nuriye ninenin kaybolması da bütün okları Koptagel ve Ferit’in üzerine çevirir. Bu olay köyde büyük bir kargaşaya sebep olur. Muhtar haklı çıkmış ve kadınlar köyün dışına çıktığında başlarına olmadık şeyler gelmiştir. Ancak gezmekten hoşlanan kadınlar muhtara karşı birlik olur ve Koptagel ve Ferit’in arkasında dururlar. Kadınların desteğini alan Koptagel ve Ferit olayı daha da ileriye götürür ve bir gezi daha düzenlerler.

Öte yandan köyde geçinmenin derdine düşen Ferit’in aklına Düzgün’ün organik ürünlerini alıp pazarlama fikri gelir. Ancak bunun için Düzgün’ü ikna etmek zorundadır. Düzgün, Ferit’ten hiç hoşlanmadığı için bu oldukça zor olacaktır. Bunun için de bir plan yapan Ferit Düzgün’ü ikna etme konusunda İlkgün’den yardım alır. Diğer yandan Yiğit, Düzgün'den İlkgün'ü istemeye gidiyor.