Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hanım Köylü 12. yeni bölüm fragmanı izle: İlkgün’ün gözyaşları
Hanım Köylü 12. yeni bölüm fragmanı izle: İlkgün’ün gözyaşları
Hanım Köylü 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde Babasının kendisini Kopdagel'e vermesine üzülen İlkgün gözyaşlarına boğuluyor. Ferit ise onu teselli etmeye çalışıyor.
Magazin 13 Temmuz 2016 - 09:24

Star TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Hanım Köylü’nün 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde Düzgün’ün kızı İlkgün’ü Kopdagel’e vermesi herkesi şaşkınlığa uğratırken İlkgün Ferit ile evlenemeyeceği için gözyaşlarına boğuluyor ama babasına da karşı gelemiyor. Ferit ise sonunda onunla evleneceğini söyleyerek sevdiği kadını teselli ediyor.

 

Hanım Köylü 12. bölümü ile 18 Temmuz Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında…

HANIM KÖYLÜ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Koptagel ve Ferit'in kadınları gezmeye götürmesi köyde olay olur. Üstelik Nuriye ninenin kaybolması da bütün okları Koptagel ve Ferit'in üzerine çevirir. Bu olay köyde büyük bir kargaşaya sebep olur. Muhtar haklı çıkmış ve kadınlar köyün dışına çıktığında başlarına olmadık şeyler gelmiştir. Ancak gezmekten hoşlanan kadınlar muhtara karşı birlik olur ve Koptagel ve Ferit'in arkasında dururlar. Kadınların desteğini alan Koptagel ve Ferit olayı daha da ileriye götürür ve bir gezi daha düzenlerler.

Öte yandan köyde geçinmenin derdine düşen Ferit'in aklına Düzgün'ün organik ürünlerini alıp pazarlama fikri gelir. Ancak bunun için Düzgün'ü ikna etmek zorundadır. Düzgün, Ferit'ten hiç hoşlanmadığı için bu oldukça zor olacaktır. Bunun için de bir plan yapan Ferit Düzgün'ü ikna etme konusunda İlkgün'den yardım alır.