Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hanım Köylü 12. yeni bölüm izle: Kriz kapıda
Hanım Köylü 12. yeni bölüm izle: Kriz kapıda
Hanım Köylü 12. bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak. Hanım Köylü yeni bölümde Ferit ve İlkgün aşkına Düzgün engeli...
Magazin 25 Temmuz 2016 - 09:26

Star TV’nin hem komedi hem de romantik dizisi Hanım Köylü’nün 12. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Hanım Köylü yeni bölümde Düzgün’ün kızı İlkgün’ü Kopdagel’e vermesi büyük bir krizin başlangıcı oluyor.

 

Düzgün’ün İlkgün’ü Koptagel’e vermesi Elmas’ı çılgına çevirir. Aynı zamanda Ferit de sinirlenmiştir. Bu yanlış anlaşılmanın bir an önce giderilmesi gerekmektedir. Ferit ve Koptagel İlkgün’ü değil ürünleri almak istemişlerdir.

Ancak Düzgün bayram günü Fikri’yle bu konuyu konuşup kahve içeceğini söylemesi durumu daha da gerginleştirir. Ama bilmediği bir şey vardır o da Fikri’nin köyden kaçıp İstanbul’a gittiğidir. Bunu ayramda öğrenen Düzgün Ferit ve Koptagel’e dedelerinin onlar için bıraktığı kutuyu verir. Bu kutu dedelerinin kendilerine olan mirasıdır ve Düzgün’de emanet olarak durmaktadır. Kutunun içinde ne olduğunu merak eden Koptagel Ferit’e kutuyu açması için baskı yapar. Ancak Ferit babası gelene kadar kutuyu açmamakta kararlıdır.

Bayramda Marmaris’e minibüs kaldırıp gezi düzenleyen Koptagel, Elmas’la birlikte kalabalıktan ayrılıp başbaşa Marmaris romantizmi yaşarken başına geleceklerden habersizdir.

Hanım Köylü’nün 12. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

STAR TV CANLI İZLE

Hanım Köylü’nün 12. bölümünü Star TV’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

HANIM KÖYLÜ 12. BÖLÜM