Reklamsız Sözcü

Harbiye Açıkhava konserleri Duman grubuyla başladı

Harbiye yaza 16 Haziran Perşembe akşamı Duman’la başladı!
10:3018 Haziran 2016
Harbiye Açıkhava konserleri Duman grubuyla başladı
Harbiye yaza 16 Haziran Perşembe akşamı Duman’la başladı!

Binlerce seyirci Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ni hınca hınç doldurdu. Her şarkılarına coşkulu seyircinin ıslıkları ve alkışlarıyla başlayan Duman, unutulmaz bir akşam yaşattı. En sevilen şarkılarından “Seni Kendime Sakladım” ile açılışı yapan grup, sadece ilk yarıda 14 şarkı, toplamda da  27 şarkı performansıyla şov yaptı!
dumanic

DUMAN'DAN ‘AH BİR ATAŞ VER'
Harbiye Açıkhava'da rock rüzgarları estiren konser, ‘Kırmış Kalbini', ‘Elleri Ellerime', ‘Bebek', ‘Son Pişmanlık Neye Yarar', ‘Beni Yak' gibi dillere pelesenk olan şarkılarla devam ederken, Duman'ın ‘Ah Bir Ataş Ver' performansı dakikalarca alkışlandı!

İkinci bölümde de tempoyu hiç düşürmeyen grup ‘Eyvallah', ‘Öyle Dertli', ‘Aman Aman'   ve ‘Köprüaltı' şarkılarını söyleyerek ‘Helal Olsun' şarkılarıyla da bis yaparak muhteşem bir final yaptı. Kendine has tarzıyla çok sevilen Duman'ı izlemeye gelenler arasında Barış Falay ve eşi Esra Ronabar da vardı.
DUMAN-

HAFTA SONU ŞEBNEM FERAH VE MFÖ!
‘Duman'lı açılışın ardından Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri Şebnem Ferah ve MFÖ ile devam edecek! Yıldızlar altındaki konserler dizisi, Türk Rock Müziği'nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah'ın fırtınalar estirecek performansı ile devam edecek. Türk Pop Müziği'nin babaları olarak bilinen MFÖ, şarkılarını yüzlerce seyirciyle birlikte tam da ‘Babalar Günü'nde söyleyecek!

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp