Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Harika Avcı: “Kendisi kâğıt üzerinde eşim olur”
Harika Avcı: “Kendisi kâğıt üzerinde eşim olur”
Harika Avcı, Ortaköy’deki bir lostra dükkanında ortaya çıktı.
Magazin 20 Şubat 2016 - 11:34

7 ay önce Ataşehir'de kaldığı otel odasında silahla yaralanmış halde bulunan Harika Avcı, Ortaköy'deki bir lostra dükkanında ortaya çıktı.

İçeride botlarını boyatan şarkıcı, silahla yaralandığı olay sonrası, daha önce iki kez boşanma davası açtığı eşi İbrahim Öztürk’ten korunmak için devletin kendisine koruma tahsis ettiğini söyledi.

İki kez boşanma davası açtığı eşiyle sadece kağıt üzerinde evli olduklarını söyleyen Avcı; “O kişiyle şu an mahkemeliğiz ve çok fazla konuşmak istemiyorum. Kendisi kâğıt üzerinde eşim olur. Ayrıca mahkemenin bana tahsis ettiği bir korumam var. Kötü günler geçirdim, beni günlerce alıkoydu. Emirgan'dan kaçıp, buraya taşındım” diye konuştu.

Silahla yaralandığı olayla ilgili olarak konuşmaktan kaçınan ünlü şarkıcı; “Lütfen bu konuları açmayalım. Çok kötü günler geçirdim ama şimdi çalışıp, işlerime bakmam lazım. Yakında klip çekeceğim, sizleri de beklerim” dedi.

Son güncelleme: 11:38 - 20.02.2016