Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Harun Kolçak’ın belindeki rahatsızlık nüksetti
Harun Kolçak’ın belindeki rahatsızlık nüksetti
Geride bıraktığımız aylarda prostat kanseri nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan ve uzun süre tedavi gören Harun Kolçak, şimdi de belindeki rahatsızlığın nüksettiğini söyledi.
Magazin 29 Ekim 2016 - 09:44

Sosyal medya hesabından belindeki rahatsızlığın yeniden nüksettiğini eğlenceli bir dille duyuran Kolçak, ‘Şimdi de belimdeki rahatsızlık nüksetti. Kim büyü yapıyor bana ulen ? :) ‘ notunu paylaşarak takipçilerini güldürdü.

harunkolcak
Birkaç saat sonra, yazdığı tweetin çarpıtıldığını dile getiren bir paylaşımda bulunan Kolçak; Harun Kolçak’tan kötü haber” başlıkları yanlış bir anlama sonucu sanırım. Keyfim yerinde, aşuremi de yedim, sağlıklı bir gece diliyorum’ yazdı.

harunk
Geçtiğimiz günlerde tedavi sonrası ilk kez canlı yayına çıkan ve canının aşure çektiğini söyleyen Harun Kolçak, Twitter hesabından ‘Ekranda söylediğimden beri adeta aşure yağıyor. Çok çok teşekkürler’ yazıp, takipçilerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

İLGİLİ HABERHarun Kolçak, rahatsızlığının ardından ilk kez canlı yayında...Harun Kolçak, rahatsızlığının ardından ilk kez canlı yayında…