Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Harun Kolçak’tan müziğe başladığı yıllara dönüş
Harun Kolçak’tan müziğe başladığı yıllara dönüş
Başarılı şarkıcı Harun Kolçak, hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini yıllar öncesine götürmüş.
Magazin 16 Ekim 2016 - 15:00

Geçirdiği prostat ameliyatı sonrasında bağırsakları enfeksiyon kapan ve bu yüzden apar topar hastaneye kaldırılan Harun Kolçak’ın haziran ayında başlayan tedavisi geride bıraktığımız haftalarda sonlanmış ve Kolçak taburcu edilmişti. Evine döndükten sonra uzun bir süredir üzerinde çalıştığı albüm projesini yeniden önüne koyan sanatçı sağlığını kazandıktan sonra ikinci mutluluğu da best of albümünde yaşadı.

İLGİLİ HABERHarun Kolçak taburcu olduktan kısa süre sonra televizyona çıktıHarun Kolçak taburcu olduktan kısa süre sonra televizyona çıktı

Pop müziğin eski ve yeni çok sayıda başarılı ismini bir araya getirdiği projesinde sevilen şarkılarını düet haline getiren Harun Kolçak bu projesiyle çok büyük ilgi gördü. Sevenlerinin yalnız bırakmadığı ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini yıllar öncesine götürmüş. Galata Kulesi’ndeki bir performansı sırasında çekilmiş kareyi takipçileriyle paylaşan Kolçak, bu önemli kareye: “Müziğe Galata Kulesi’nde bass çalarak başladığım günler. Arkadaki gözlüklü benim” notunu düşmüş.

harun-ic