Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hasan Şaş nişan açıklaması yaptı kafaları karıştırdı
Hasan Şaş nişan açıklaması yaptı kafaları karıştırdı
Hasan Şaş kutlama yemeğinde sevgilisiyle nişanlandığını açıkladı, ortalık karıştı.
Emre ÇEVİK
Magazin 26 Mart 2016 - 09:30

Bu yıl Nisan ayında 4'üncü kez gerçekleştirilecek olan ” Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı” ile ilgili hazırlık çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 350 bin kişinin izlediği ve 90 binden fazla kişinin kortejde yer aldığı “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı” genç yaşlı herkesi sokaklara davet ediyor. Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilecek karnaval aktivitelerin düzenleneceği tarihler 6-10 Nisan. Karnaval sırasında Adana'nın cadde ve sokakları, dans gösterileri, halk oyunları ve bando gösterileri, spor müsabakaları ile bireysel sokak gösterilerine sahne olacak.

Foto: Emre Çevik 

PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALINA BÜYÜK HAZIRLIK

Karnavaldan önce bir çok isim önceki akşam Cihangir Adana İl Sınırı adlı mekanda toplanarak festival öncesi kutlama yaptı. Geceye Nükhet Duru, Altan Gördüm, Ceyhun Yılmaz, Tolga Zengin, Deniz Akkaya, Yetkin Dikinciler ve eşi Aslı Orcan katılırken Adanalı olan Haşan Şaş, geceye damgasını vurdu. Bir süredir birlikte olduğu Sevcan Orhan ile geceye katılan Şaş, bir anda ayağa kalkarak “ Ben bu kadını seviyorum ve biz bu gece nişanladık” diyerek mekanda tüm isimlerden alkış alırken, Sevcan Orhan bu söyledikleri karşısında Hasan Şaş'ı şaşkınlıkla izledi.

Foto: Emre Çevik

Orhan’ın ailesiyle de tanışmadığı öğrenilen Şaş'ın Nişanlısı Sevcan Orhan’ın , “ Ailemin haberi yok ama biz nişanladık ne derler “ dediği öğrenilirken, toplu fotoğraf çekiminde ünlü türkücü Sevcan Orhan’ın yüzünü gizlemesi ve gergin halleri dikkatlerden kaçmadı.

Foto: Emre Çevik

ÖNCE EĞLENDİLER SONRA KAVGA ETTİLER

Davetin konuşulan ismi olan Hasan Şaş gece yarısına kadar mekanda çalan müziklerle eğlendi. Hasan Şaş – Sevcan Orhan ikilisi alkolün dozunu ayarlayamadılar. Hasan Şaş’ın söylediği bir söz sonrası ikili bir anda tartıştı.

Sevcan Orhan mekan içerisinde ağlarken, devreye ikilinin yakın arkadaşları girdi. Basın mensuplarının mekan önünde beklediğini öğrenen ikili kısa süreli barışarak Hasan Şaş’ın kullandığı araçla evinin yolunu tuttu.