Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Havalimanında mahsur kaldı
Havalimanında mahsur kaldı
Mehmet Ali Erbil, arife günü oğlu Ali Sadi’yle birlikte Kıbrıs’a gitmek istedi. Ancak oğlunun seyahat edebilmesi için annesinden alınması gereken belgeyi getirmediği için yurtdışına çıkamadı ve uçağı kaçırdı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 13 Eylül 2016 - 02:51

PASAPORT KUYRUĞUNDA ÖĞRENDİ

erbil

Bayramı oğlu ve ağabeyiyle birlikte Kıbrıs'ta geçirecek olan Mehmet Ali Erbil, oğlu Ali Sadi'nin seyahat edebilmesi için gerekli olan belge olmayınca İstanbul Atatürk Havalimanı'nda mahsur kaldı. Bilet işlemlerini yaptırdıktan sonra pasaport sırasına giren Erbil, oğlu için muvafakatname gerektiğini öğrendi.

UÇAĞI KAÇIRDI

tugba-coskun

Boşanan eşlerin çocukları yurtdışına kaçırmasını engellemek amacıyla istenen bu belgeyi, Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun'dan alması gerekiyordu. Erbil, görevli polislerin yardımıyla sandalyede oturup beklerken işlemlere havalimanı personeli yardımcı oldu. Evrakı sonunda hazırlanan Erbil uçağı kaçırdığı için başka bir uçakla Kıbrıs'a gitti.