Hayat Sevince Güzel 6. yeni bölüm fragmanı izle: Barış geçmişine sünger çekiyor

Hayat Sevince Güzel 6. yeni bölüm fragmanı izle: Barış geçmişine sünger çekiyor

Hayat Sevince Güzel 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Sevince Güzel yeni bölümde Barış, Zarife'den af dilerken Zarife ise Barış'ı Zeynep'le görünce kıskanıyor.
Magazin 12 Temmuz 2016 - 15:38
Magazin Ekibi

Fox TV’nin reytinglerde 1. sıraya yerleşen dizisi Hayat Sevince Güzel’in 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Sevince Güzel yeni bölümde Barış “Ben sevdiklerimi mutlu etmek için her şeyi yaparım. Geçmişimi temizleyip yeni bir hayata başlamak istiyorum.” diyerek Zarife’den af diliyor. Barış ile Zeynep’i yan yana gören Zarife ise ikiliyi kıskanıyor. Öte yandan Emine, Samet’in günlüğünü görünce şaşkınlığa uğruyor.

 

HAYAT SEVİNCE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Rüstem ve Muhtarın hain planları işlemekte, köy Zarife dedikodusuyla çalkalanmaktadır. Toprak ailesi ne kadar sağlam durmaya çalışsa da dedikodulardan fazlasıyla yıpranırlar. Salih, Rüstem'in karşısına çıkar ve ona iyi bir ders verir. Ancak uslanmayan Rüstem ve Muhtar, gözlerini Salih'in ekmek teknesine dikerler. Barış ve Savaş ise Zarife'ye yapılan bu haksızlığa bir son vermek için ellerinden ne gelirse yapmaya hazırdırlar. Rüstem ve Muhtar'a geri adım attıracak kozlarını oynarlar; tabii kendi yöntemlerince. Zarife'nin başına gelenler için kendilerini suçlayan Emine ve Osman da harekete geçerler. Acaba bu iki saf aşığın çabaları sonuç verecek mi dersiniz? Her şey bir yana, Savaş, Zarife'nin hiç beklemediği bir hamle yapar. Acaba Zarife Savaş'ın hamlesine nasıl karşılık verecektir?

Magazin Ekibi