Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayat Sevince Güzel 9. yeni bölüm fragmanı izle
Hayat Sevince Güzel 9. yeni bölüm fragmanı izle
Hayat Sevince Güzel 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Sevince Güzel yeni bölümde Savaş ne yapıp edip Zarife'nin gönlünü kazanmaya çalışıyor.
Magazin 9 Ağustos 2016 - 13:53

FOX TV’nin yoğun ilgiyle izlenen ve pazartesi günleri reytinglerde zirveye oturan dizisi Hayat Sevince Güzel’in 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Sevince Güzel yeni bölümde Savaş, Zarife’nin kalbini çalmak için her yolu deniyor. Bakalım maço delikanlı güzel kadının kalbini kazanabilecek mi?

Hayat Sevince Güzel 9. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 9. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Savaş ve Zarife'nin aşkı bütün engellere rağmen tam hız devam etmektedir. Rüstem ağa zehirli atık yüzünden tarlasındaki ürünü kaybedince, bunun sorumlusu olarak Salih'i gösterir. Salih nezaretteyken Zarife ve Savaş onun masumiyetini kanıtlamak için ellerinden geleni yaparlar. Bir yandan Salih'i aklamaya çalışırken çıktıkları bu yolculukta birbirlerini de deli gibi kıskanırlar. Eee ne demişler seven insan kıskanır. Bu duyguyu hisseden sadece yeni âşıklar değil elbet. Barış da aşkını kalbine gömmeye çalışsa da hala Zarife'yi deliler gibi kıskanmaktadır. Zeynep de onu kıskanır umutsuzca. Bakalım Zeynep bu defa aşkına karşılık bulabilecek mi? Osman ve Samet arasında Emine için girdikleri büyük rekabet hala sürmektedir. Bakalım sonunda güzel Emine'nin kalbini hangisi kazanmayı başaracak. Geleneksel Şıpıldak şenliği bölümün en eğlenceli ve renkli bölümü. Köy içinde bir sürü rekabete ve komik yarışmaya sahne olacak Şıpıldak şenliğinde aynı zaman önemli bir de güzellik yarışması var. Savaş'a inat, Zarife'nin de katıldığı bu çok önemli güzellik yarışmasını acaba kasabanın hangi kızı kazanacak?

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.