Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayat Sevince Güzel yeni bölüm – 26 Eylül 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Hayat Sevince Güzel yeni bölüm – 26 Eylül 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün yayın akışında saat 20.00'de Hayat Sevince Güzel dizisinin yeni bölümü ekrana geliyor. İşte 26 Eylül Pazartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı...
Magazin 26 Eylül 2016 - 12:12

Bugün yani 26 Eylül Pazartesi 2016'da Fox TV yayın akışında saat 20.00'de Hayat Sevince Güzel dizisinin son bölümü ekrana gelecek, Hayat Sevince Güzel'de neler olacak? Dizinin son bölümünde neler olmuştur? Bugün Fox TV'de başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox'da neler olduğunu öğrenebilirsiniz.
FOX TV’yi canlı izlemek için ise aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 26 EYLÜL PAZARTESİ

07.15 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10.00 Rüzgarın Kalbi
12.45 Gardırop Savaşları
15.15 Memet Özer ile Mutfakta
16.15 No: 309
19.00 Fatih Portakal ile FOX Ana Haber
20.00 Hayat Sevince Güzel
23.45 Familya
02.15 Rüzgarın Kalbi
04.30 İnadına Aşk
05.30 Kiraz Mevsimi

HAYAT SEVİNCE GÜZEL’DE NELER OLACAK?

Zarife Ömer'le evlenmekten vazgeçmediği için Savaş onu herkesin gözü önünde kaçırır. Salih onları durdurmak ister fakat Halil Dede buna engel olur. Salih bu yüzden babasıyla kavga eder. Kalbi kırılan Halil Dede evi terk eder. Savaş Zarife'yi gözlerden uzak bir yere götürür. Bunun üzerine Şıpıldak Köyü'nde ortalık karışır. Bütün köye rezil olan Rüstem, bunu gururuna yediremez. Ömer'in yanına adam verip, Zarife'lerin peşine takar. Bunu duyan Salih deliye döner. Göçerler de büyük panik yaşanır. Savaş ve Zarife'den haber alamayan aileleri iyice endişelenirler. Bu duruma daha fazla dayanamayan Salih polise gitmeye karar verir. Savaş Zarife'yi Ömer'le evlenmekten vazgeçirmeyi kafasına koymuştur. Zarife bu evlilikten vazgeçene kadar onu bırakmayacaktır. Savaş ilk defa maço yüzünü Zarife'ye gösterir. Zarife de inadından vazgeçmez ve türlü numaralarla kaçmaya çalışır. İkilinin tatlı sert çekişmelerine şahit oluruz. Öte yandan Ömer ve adamları onların peşindedir. Acaba aşkından gözü kör olan Ömer bir delilik yapacak mı? Zarife Savaş'ın elinden kurtulmayı başarabilecek mi? Heyecan dolu yeni bölümün sonunda büyük bir sürpriz sizleri bekliyor!