Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayatımın Aşkı 8. son bölüm izle: Gökçe ve Demir’in romantik dansı
Hayatımın Aşkı 8. son bölüm izle: Gökçe ve Demir’in romantik dansı
Hayatımın Aşkı 8. bölümüyle dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Hayatımın Aşkı son bölümde Gökçe ve Demir'in romantik dansı geceye damga vurdu.
Magazin 11 Temmuz 2016 - 09:03

Kanal D’nin romantik bir o kadar da eğlenceli dizisi Hayatımın Aşkı’nın 8. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Hayatımın Aşkı son bölümde Demir ve Gökçe ilk kez bu kadar yakınlaşıyor. Hatta ikili çok romantik bir dans ediyor. Demir ve Gökçe’nin bu kadar yakınlaşması ise Kaan’ı bir hayli rahatsız ediyor.

Hayatımın Aşkı son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

HAYATIMIN AŞKI 8. BÖLÜM

HAYATIMIN AŞKI 7. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Duru'nun beklenmedik ziyareti ile işten ayrılan Demir, yeni bir reklam ajansı kurma peşindedir. Bu yolda ona Gökçe eşlik eder. Gökçe, Demir'in bu zor zamanında bir an olsun yanından ayrılmaz ve işlerin yoluna girmesi için elinden geleni yapar.

Bartu'nun davulcu mafyasıyla başı büyük derde girer. Diğer yandan Hikmet oyununu sürdürür. Başta Rezzan olmak üzere bütün aile Hikmet'in hastalığına üzülür. Hikmet amacına ulaşacağı sırada Rezzan durumu fark eder. Hikmet'in bir oyun oynadığını, aslında hasta olmadığını öğrenince çok sinirlenir. Hikmet yaptığına pişmanlık duyar ve kendini affettirmek için her yola başvurur.