Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayatımın Aşkı 9. yeni bölüm fragmanı izle: Gökçe’nin gözyaşları sel oluyor
Hayatımın Aşkı 9. yeni bölüm fragmanı izle: Gökçe’nin gözyaşları sel oluyor
Hayatımın Aşkı 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayatımın Aşkı yeni bölümde Gökçe ve Demir arasında her şey çok güzel giderken bir anda bütün büyü bozuluyor.
Magazin 15 Temmuz 2016 - 11:20

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Hayatımın Aşkı’nın 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Hayatımın Aşkı yeni bölümde Gökçe ve Demir bir davette romantik bir gün geçirirken yaşanan bir olayın ardından Gökçe bir anda daveti terk ediyor. Demir onu durdurmaya çalışsa da başarılı olamıyor. Kaan ise Gökçe ile konuşmaya çalışıyor fakat sevdiği kadının Demir ile olduğunu öğrenince dumur oluyor.

 

Hayatımın Aşkı 9. bölümüyle 17 Temmuz Pazar akşamı Kanal D ekranlarında…

HAYATIMIN AŞKI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Demir, Gökçe'nin de yardımıyla yeni reklam ajansını kurar. Taşınma işlemleri tamamlanır ve ofise yerleşirler. Demir ve Gökçe oldukça mutludur. Diğer yandan Duru ile rakip olmuşlar ve amansız bir müşteri kapma yarışı başlamıştır. Duru, Demir ve Gökçe'nin arasını bozmak ve işlerini sekteye uğratmak için Ayça'yı görevlendirir. Kaan'ın, aynı evde yaşamak zorunda kaldığı Duru ile başı beladadır. Duru, Kaan'ın ilgisini çekebilmek için her yola başvurur.

Hikmet, kendisini Rezzan'a affettirmeye çalışır. Rezzan'ın barışmak için şartları vardır. Bartu, Sema'nın ilgisini çekebilmek için büyük bir organizasyon hazırlıklarına başlar.