Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal Kaya aşçı önlüğünü çıkartıp boks eldivenlerini giydi
Hazal Kaya aşçı önlüğünü çıkartıp boks eldivenlerini giydi
Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan Hazal Kaya'nın ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.
Magazin 11 Eylül 2016 - 13:16

Son olarak ‘Maral’ dizisiyle istediği reytingi alamayan ve kendisini ekranlardan çeken Hazal Kaya, Maslak’ta bulunan özel bir yerde yemek kursları alıyor. Burada aşçılık öğrenen ve oyunculuğu bir kenara bıraktığı söylenen güzel oyuncu hakkında yeni iddialar var. Kaya’nın, yoğun aşçılık eğitiminin dışında kalan vakitlerinde boks dersleri aldığı ortaya çıktı. Güzel oyuncunun son dört aydır aldığı bu derslerin ardındaysa yeni bir dizi projesi yattığı söyleniyor. Yaptığı sosyal medya paylaşımlarından birine “Boks antrenörü ömrümü yedi” hashtagini ekleyen Hazal Kaya’nın tüm bu temposu Ay Yapım imzalı yeni bir dizi içinmiş. Kerem Bürsin’in bir boksörü oynayacağı son dizisinde Hazal Kaya’nın da ona eşlik edeceği söyleniyor.

İLGİLİ HABERKerem Bürsin yeni projesiyle ayda 200 bin lira kazanacakKerem Bürsin yeni projesiyle ayda 200 bin lira kazanacak

Son güncelleme: 13:17 - 11.09.2016