Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal Kaya, sevgilisi Ali Atay’ın doğum günü sürpriziyle mutlu oldu
Hazal Kaya, sevgilisi Ali Atay’ın doğum günü sürpriziyle mutlu oldu
Geride bıraktığımız 1 Ekim günü 26 yaşına giren Hazal Kaya'nın üç yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Ali Atay ona bir sürpriz yaptı.
Magazin 2 Ekim 2016 - 14:55

Oyunculuk kariyerini mutfak eğitimi almak üzere askıya alan ve kendisine yeni bir yol çizen Hazal Kaya, önceki gün yeni yaşını kutladı. Hayranlarının Kamboçyalı çocuklar üzerinden yaptığı sürprizle büyük bir mutluluk yaşayan Hazal Kaya’yı çok mutlu eden bir başka olaysa üç yıldır birlikte olduğu sevgilisi oyuncu Ali Atay’ın sürprizi oldu.

hazal-kaya-ic-y2

Sanatçı arkadaşlarıyla birlikte Hazal Kaya’nın yanına gelen Ali Atay sevgilisinin 26. yaşını sürpriz bir doğum günü partisi ile kutladı. Hazal Kaya o anlarda çekilmiş kareleri de sosyal medya hesabından şu satırlarla paylaştı: “Öyle güzel bir sürpriz hazırlamış ki dün akşam…Bu fotoğraf benim için birlikte geçirdiğimiz üç yılın özeti aslında…İyi ki benim sevgilim”

hazal-kaya-ic-y

İLGİLİ HABERHazal Kaya sürpriz doğum günü hediyesi karşısında çok mutlu olduHazal Kaya sürpriz doğum günü hediyesi karşısında çok mutlu oldu