Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal Kaya sürpriz doğum günü hediyesi karşısında çok mutlu oldu
Hazal Kaya sürpriz doğum günü hediyesi karşısında çok mutlu oldu
Her ne kadar o şimdilerde ekranlardan uzak kalmayı tercih etmiş olsa da hayranları Hazal Kaya'yı unutmuyor.
Magazin 2 Ekim 2016 - 08:15

Geride bıraktığımız gün 1 Ekim’de 26.yaşını kutlayan Hazal Kaya, hayranlarından gelen hediye ile mutluluğunu katladı. Kendisine hazırlanan sürpriz doğum günü hediyesi karşısında duygularını gizleyemeyen güzel oyuncu, hislerini sosyal medya hesabından paylaştı.

hazal-kaya-sli

“Hazal Kaya Fan Club” üyelerinin doğum günü hediyesi olarak Kamboçya’daki bir aşevine 4 günlük yemek bağışı yaptığını gösteren fotoğrafı paylaşan Hazal Kaya şunları yazmış:

hazal-kaya-ic
“Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Sizlerin sevgisi, güzel dilekleri ile kutladığım 10. doğum günüm ne 10 mu evet, koskoca 10 yılı birlikte kutladık, şaka değil ve her yaşımda beni daha da şaşırttınız, gururlandırdınız, bu yaşıma da harika bir hediye ile girmemi sağladınız. Ne kadar teşekkür etsem az, sevginizin gücü sınırları aşıyor, binlerce kilometreye ulaşıyor, hiç tanımadığımız insanların hayatlarına bile dokunabiliyor… Çok özel çok kıymetlisiniz, iyi ki ama iyi ki varsınız”