Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Helin Avşar, Bülent Ersoy’u affetmeyeceğim dedi
Helin Avşar, Bülent Ersoy’u affetmeyeceğim dedi
Helin Avşar, Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy hakkında yaptığı açıklamayla ona duyduğu sitemi dile getirdi.
Magazin 29 Eylül 2016 - 10:14

Helin Avşar; Bülent Ersoy'un rahmetli annesi Emral Avşar'la yakınlıklarından bahsederken cenazeye katılmamasından dolayı kendisini ‘affetmeyeceğini' söyledi. Zor günlerinde çağırdıkları halde Bülent Ersoy'un cenazeye katılmadığını belirten Avşar şunları ekledi:

helin-avsar-ic

ANNEMİN EN YAKINI BÜLENT ERSOY'DU

“Bülent Hanım annemi çok severdi. Annemin evinden çıkmazdı. Hülya'dan daha çok annemi severdi. Ablama bir röportajından dolayı kırıldı. Evimize kendi evi gibi gelir giderdi. Hatta şu anki başdanışmanı Arzu Acay’ı, annemle birlikte tanımış olabilirler. Hastalığının son evresinde annemin çok sevdiklerini çağıralım dedik çünkü annem konuşamıyordu. Makineye bağlıydı. Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses herkes geldi, şarkı bile söylediler. Annemin ise en yakını Bülent Hanımdı. Diğer ablam aradı, çağırdı. ‘Hülya'ya verdiği röportajdan dolayı kızgınım' açıklaması yaptı. Annem'in herkese iyiliği vardır. O'nun çevresindeki insanlara bile faydası yardımı olmuştur. Ben bu yüzden O'nu görmek dahi istemem. Eğer annemin mezarına gitseydi bir gazeteci çağırır giderdi. Benim kırgınlığım tabiki var. Affetmem herhalde. Ablama kırgın olabilir ama biz davet ettik. Bülent Hanım ile karşılaşsam bile arkamı döner giderim. Zor anlarımızda çağırdık gel dedik. Benim kırgınlığım büyük, affetmem.” Programın sunucularından gazeteci Tayyar Işıksaçan; “Emral Hanım'ın yattığı hastaneye ve cenazesine gelmemesi Bülent Ersoy'a yakışmamış” dedi.