Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Helin Avşar, evliliğinin bittiğini açıkladı
Helin Avşar, evliliğinin bittiğini açıkladı
Helin Avşar, Şubat ayında sürpriz bir şekilde yaptığı Serhan Bora evliliğini bitirme kararı aldı.
Magazin 2 Aralık 2016 - 09:34

Helin Avşar içinde bulunduğumuz yılın Şubat ayında, sadece bir aydır birlikte olduğu Serhan Bora ile yıldırım nikahı yaparak herkesi şaşırtmıştı. Evlilikten sadece birkaç ay sonra çiftin kavga ettiği ve anlaşmazlık yaşadığına dair haberler düştü magazin sayfalarına… Helin Avşar, o dönemde sosyal medya hesabından ‘Ayrılıyoruz’ şeklinde bir paylaşımda bulunduysa da sonrasında hesabının hacklendiğini söyleyerek bu paylaşımını sildi.

helinic

Evliliklerinin bittiği yönündeki haberleri Ekim ayında katıldığı bir davette, evliliklerinin zor bir dönemden geçtiğini söylerek ”Evliliğimiz şuan ki havalar gibi parçalı bulutlu. Aynı evin içinde yaşamaya başlayınca her şey değişiyormuş. Şu aralar o da ben de evliliğimizi nasıl kurtarırız diye düşünüyoruz doğrusu. Şuan tek başıma çocuk büyütemem, o yüzden böyle bir durumda da çocuk olayına kalkışmak istemiyorum” şeklinde yalanlayan Avşar’ın beraberliği, hesabından yaptığı son paylaşıma bakılırsa bu defa kesinlikle sona erdi. Evliliklerinde devam eden ‘parçalı bulutlu’ havayı dağıtamadığı görülen ikiliden Helin Avşar paylaştığı iletiyle Serhan Bora evliliğini sonlandırmak istediğini açıkladı. İşte Helin Avşar’ın o paylaşımı:
“Diğer evlilikler gibi çıkar amaçlı bir ilişkimiz olmadığı halde bugün son noktaya geldik. Anlaşarak boşanıyoruz. İkimizin de yolu apaçık olsun. Her zaman saygı duyacağım. Hakkımızda hayırlısı olsun. Selametle yollarımızı ayırıyoruz”

helin-avsar-icHELİN AVŞAR DAVASIYLA İLGİLİ BİLGİLERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN BÖYLE PAYLAŞTI

helin-avsar-ic-2


Son güncelleme: 12:35 - 02.12.2016