Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Helin Avşar gelinliği çıkarmadan…
Helin Avşar gelinliği çıkarmadan…
Helin Avşar üzerinde gelinlikle çay servisine başladı.
Erdinç YAPAN
Magazin 21 Şubat 2016 - 15:03

Evliliğini açıklanandan bir gün önceye alarak magazin gazetecilerini atlatan Helin Avşar, önceki gün aile arasında yapılan bir törenle dünya evine girdi. Türk öğrencilere yurt dışında eğitim için danışmanlık hizmeti veren Serhan Bora ile dünya evine giren Helin Avşar bu özel günden en özel kareleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Paylaştığı fotoğraflarda kayınvalidesini ve görümcesini de takipçilerine tanıtan Avşar son derece mutlu görünüyor.

Foto: Sosyal medya
Bu özel günden fotoğraf ve video paylaşan bir diğer Avşar da Helin’in ablası Hülya oldu. İmza sonrası çekilmiş toplu bir fotoğrafı paylaşan Hülya Avşar, sonrasında da Helin Avşar’ı üzerinde gelinlikle kendilerine ve yeni annesine çay servisi yaparken çekilmiş bir videoyu paylaştı. Kızkardeşi Helin Avşar’ı şaka yollu eleştirdiği bir yorumun da bulunduğu videoyu başarılı isim “Evlilik böyle bir şey işte” notuyla paylaşmış.