Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hem iş hem aşk
Hem iş hem aşk
Rafet El Roman önceki akşam adının aşk dedikodularına karıştığı Tuvana Türkay’la akşam yemeğindeydi. Aşk dedikodularını yalanlamayan ikili, kutlama yaptıklarını ve birlikte çalışacaklarını açıkladı.
Magazin 28 Kasım 2016 - 01:33

İki yıllık eşi Ceren Kaplakarslan'dan geçtiğimiz günlerde boşanan Rafet El Roman, eski eşini çabuk unuttu. Ayrılık sonrası Tuvana Türkay'la Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da aşk yaşamaya başladıkları yönünde haberlerle gündeme gelen deneyimli müzisyen önceki akşam Türkay'la akşam yemeğindeydi.

BiRLiKTE DÜET YAPACAKLAR

Arnavutköy'de Boğaz manzarasına karşı baş başa yemek yiyen ikili gecenin sonunda basın mensuplarının karşısına çıktı. Türkay, “Sürpriz bir şeyi kutladık” derken Rafet El Roman aşk sorularına gülümseyerek yanıt vermedi. Aşk iddialarını yalanlamayan ikili birlikte düet yapacaklarını açıkladı.

insta

İlan-ı aşk

Birlikte bir albüm çalışması yapan ikili, sosyal medyadan stüdyo fotolarını paylaştı. El Roman fotoğrafın altına, “Seninle her şey çok heyecanlı ve keyifli” notunu düştü.