Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hepimizin başı sağ olsun
Hepimizin başı sağ olsun
İş ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri de Atatürk Havalimanı’ndaki terör saldırısına tepkisini göstermekte gecikmedi.
Magazin 30 Haziran 2016 - 02:19

İş ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri de Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına tepkisini göstermekte gecikmedi. Ünlüler, sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu ve teröre karşı tek yürek olma çağrısı yaparak başsağlığı diledi.

57

Aslı Şen: “Birkaç saat önce havalimanında olan biri olarak diyebilirim ki Allah'a emanetiz. Türk milletinin başı sağ olsun.”

59

Feryal Gülman: #İstanbul

50

Hacı Sabancı: “Teröre lanet olsun… Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

58

Alara Koçibey: “Küçücük çocuklar, aileler, birbirine kavuşmak için, bayram heyecanında koştururken katlediliyor. Nasıl bu hale gelindi? Nasıl bu derece insanlık yok oldu? Ne denir ki bunun üstüne? Yazıklar olsun!”

46

Şebnem Çapa: Lanet Olsun

54

Derin Mermerci Aydın: “Güzel memleketim… Çok yazık çok…”

49

Melda Kosif: “Dalai Lama der ki: Bu gezegenin daha fazla başarılı insana ihtiyacı yok. Bu gezegenin acilen barış kurucularına, şifacılara, yenilikçilere ve her türlü sevene ihtiyacı var…”

51

Esra Oflaz Güvenkaya: Yemin Ederim ki Dünyanın bütün toprakları bir tek insanın kanını akıtmaya değmez. Gandhi