Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Hakkı’dan isyan
Burak Hakkı’dan isyan
1,5 yıllık sevgilisi Gülşen Potuk'tan ayrıldıktan sonra adı hızlı çapkına çıkan oyuncu Burak Hakkı, hakkında çıkan haberlere isyan etti.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 27 Ağustos 2016 - 06:52

Geçtiğimiz günlerde Rumelihisarı’nda bayan bir arkadaşıyla görüntülenen ve hızlı çapkın olarak haberlerle gündeme gelen yakışıklı oyuncu; “O bayan benim normal bir oyuncu arkadaşım. Biz bir iş konuşmak için bir araya gelmiştik ama gelip fotoğrafımızı çeken arkadaşlar “hızlı çapkın” şeklinde haberle süsleyip yazmışlar. Hem oyuncu arkadaşım hem de kızın da sevgilisi var. Çıkan bu haberler ikimizi de çok üzdü” dedi.

İLGİLİ HABERBurak Hakkı ve sevgilisi Gülşen Potuk Bodrum tatilinden paylaştıBurak Hakkı ve sevgilisi Gülşen Potuk Bodrum tatilinden paylaştı

İSYAN ETTİ

Sevgilisi Gülşen Potuk’la kısa süreliğine ayrıldıklarını ve tekrar barıştıklarını söyleyen Burak Hakkı; “Ben orada onunla bir iş konuşuyorum ve Gülşen’de biliyor görüştüğümü ve iş konuştuğumu. Kaldı ki akşam da zaten sevgilim Gülşen’le baş başa yemek yedik. Normal bir arkadaşımızla normal konular üzerinde bir araya gelip konuşamayacak mıyız” diyerek isyan etti.

Son güncelleme: 15:12 - 29.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.