Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hollandalılar hızlı çıktı
Hollandalılar hızlı çıktı
Galatasaray’ın Hollandalı futbolcuları Wesley Sneijder ve De Jong önceki gün bir galeride görüntülendi. Sneijder 450 bin Euro’luk aracını alırken, De Jong 600 bin Euro’luk spor bir otomobil siparişi verdi.
Magazin 30 Eylül 2016 - 06:42

Galatasaray'ın Hollandalı futbolcuları Wesley Sneijder ve De Jong önceki gün bir galeride görüntülendi. Sneijder 450 bin Euro'luk aracını alırken, De Jong 600 bin Euro'luk spor bir otomobil siparişi verdi.

21

WESLEY PLAKASINI ALDI

Galatasaray'ın orta sahadaki dinamosu Wesley Sneijder geçen hafta beğenip satın aldığı 450 bin Euro (1.5 milyon TL)  değerindeki Aston Martin aracının plakasını almak için Yeniköy'deki lüks oto galerisine geldi. İşlemlerini tamamlayan futbolcu yeni aracına kavuştu.

22

600 bin Euro'luk otomobil

Sneijder, takıma yeni katılan Hollandalı vatandaşı De Jong'u da galeriye götürdü. Jong, 600 bin Euro (2 milyon TL) değerinde bir Ferrari marka spor otomobili almak üzere galeriyle el sıkıştı. 

ÖZELLiKLERiNi KONUŞTULAR

Takım arkadaşları Serdar Aziz'in de eşlik ettiği alışveriş sonrası Wesley Sneijder ve De Jong, Sneijder'in yeni otomobiline binerek İstinyePark'a geçti. Bir süre alışveriş yapan Hollandalı futbolcular uzun süre yeni otomobillerinin özelliklerini birbirine anlattı.