Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hülya Avşar gazetecilerin sorularını böyle yanıtladı
Hülya Avşar gazetecilerin sorularını böyle yanıtladı
Hülya Avşar YGS sınavına giren kızını okula bıraktıktan sonra görüntülendi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 15 Mart 2016 - 07:13

Başarılı isim Hülya Avşar, YGS sınavına giren kızı Zehra’yı okuluna bıraktıktan sonra Bebek’te kahvaltı yaptığı bir mekanda objektiflere yansıdı. Avşar Kızı, önceki gün üniversiteye girişte birinci aşama olan YGS stresini sınava giren kızıyla birlikte yaşadı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Avşar, bu yıl ilk kez Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na giren kızı Zehra’yı okula bıraktıktan sonra eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Bebek’te buluştu. Birlikte kahvaltı yapan ikiliden Avşar, mekandan önce çıkarak sınavda ter döken kızının yanına gitti.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Kızı Zehra’nın sınavda olduğunu ve sonucundan umutlu olduğunu söyleyen Avşar, Türkiye’deki sınav sistemiyle ilgili soruları yanıtlamadı.

Eski eşiyle kahvaltı yaptıklarını sözlerine ekleyen Avşar Kızı, geçen günlerde yüzüne örümcek ağıyla estetik yaptırdığı iddialarına ise gülerek cevap verdi. Avşar, estetik iddialarını “Ne iğrenç şeyler öyle. İsmi bile iğrenç” diyerek yalanladı.