Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hülya Avşar her aşamasında kendisinin olacağı alternatif bir film çekecek
Hülya Avşar her aşamasında kendisinin olacağı alternatif bir film çekecek
Başarılı isim Hülya Avşar, yeni imza atmaya hazırlandığı projesi ile adından söz ettirecek gibi görünüyor.
Magazin 16 Haziran 2016 - 14:52

1993 yılında çekilen ve 1994 yılında vizyona giren Sinan Çetin imzalı Berlin in Berlin filminde bir ilke imza atan ve oynadığı mastürbasyon sahnesi yıllardır unutulmayan Hülya Avşar, sinema kariyerinde yine bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

hulya-avsar-ic-1
Yeşilçam döneminde rol aldığı onlarca filmin kendisine kattığı deneyimi alternatif bir sinema projesinde değerlendirmeye hazırlanan Hülya Avşar, kendi hayatını anlatacağı alternatif sinema filminin çekimlerine başladı. Hülya Avşar sadece bir el kamerasıyla çekeceği filmde, yaşadıklarını tamamen farklı ve felsefik bir bakış açısıyla yorumlayacak.

hulya-avsar-ic-3

Hülya Avşar “Otobiyografik film” çalışmasında kişilerden bağımsız olarak yaşanılan olaylar üzerine yoğunlaşacak. Alternatif sinema filminin 2017 sonunda bitirilmesi planlanıyor. Yönetmenliğini, senaristliğini ve oyunculuğunu kendi yapacak olan Hülya Avşar film için “Kendimle başbaşa kalacağım, bir çalışma olacak” dedi.