Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hülya Mehmet’i nasıl geri alacak? Hayat şarkısı 27. bölüm fragmanı hüzün dolu!
Hülya Mehmet’i nasıl geri alacak? Hayat şarkısı 27. bölüm fragmanı hüzün dolu!
Hayat Şarkısı 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Filiz Mehmet'i geri almaya gelmiştir. Karşısında polisleri gören Hülya gözyaşlarına boğulur. Hülya, Mehmet'i geri almak için nasıl bir yol izleyecek?
Magazin 19 Ekim 2016 - 11:26

Hülya Mehmet’in elinden alınacağını öğrenince deliriyor, Hayat Şarkısı dram dolu sahnelerle yeni bölümde izleyiciyi ekran başına toplayacak. Oğlunu vermemek için asılmayı bile göze alacağını söyleyen Hülya’nın haykırışları hüzünlü anlar yaşatıyor. Mehmet’in eşyalarının toplanıp evden alınması ise dramatik anları zirveye taşıyor…

 HAYAT ŞARKISI 26. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yapılan tetkikler sonucunda Filiz ile Mehmet'in DNA'sı uyuşur. Mahkemeden çıkan karara göre Mehmet'in nüfusunda anne adı Hülya yerine, Filiz olarak değiştirilecektir. Bu kararı duyan Hülya çılgına döner. Hem Kerim'e hem de Bayram'a olan güvenini kaybeder ve yine kontrolü eline almak için kendi bildiği yöntemlere döner. Filiz'le konuşmak için Filiz'in evine gittiğinde kararı kutlayan, sokaklarda dans eden Filiz'i görür ve kontrolünü kaybeder. Arabayı, öldürme kastıyla Filiz'in üzerine sürer.