Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Kutluay kimdir? İbrahim Kutluay ve Demet Şener evliliği bitiyor!
İbrahim Kutluay kimdir? İbrahim Kutluay ve Demet Şener evliliği bitiyor!
İbrahim Kutluay kimdir? İbrahim Kutluay ve Demet Şener boşandı mı? İbrahim Kutluay kaç yaşında? İşte son dönemde evliliklerini bitirme kararı alan İbrahim Kutluay ve Demet Şener çifti hakkında ayrıntılar...
Magazin 13 Ekim 2016 - 10:26

Demet Şener ile İbrahim Kutluay’ın boşanma kararı aldıkları açıklandı. Peki İbrahim Kutluay ve Demet Şener neden boşanıyor? İbrahim Kutluay kimdir? Magazin dünyasının ünlü çiftlerinen Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın da boşanma kararı alması magazin gündemine bomba gibi düştü. İrem ve Ömer adlı 2 çocuğu olan Demet Şener ile İbrahim Kutlu Ay çifti, boşanacakları iddialarını sürekli yalanlıyordu ancak bu sefer kendi açıklamalarıyla da b iddiayı desteklediler. Eski basketbolcu İbrahim Kutluay kimdir? İbrahim Kutluay kaç yaşında?

İBRAHİM KUTLUAY KİMDİR?

1973 İstanbul doğumlu olan İbrahim Kutluay eski millî basketbolcudur. Fenerbahçe'nin yıllarca kaptanlığını yapmış olan İbrahim Kutluay kariyerinde Türkiye'de Fenerbahçe, Efes Pilsen, Ülkerspor ve Fenerbahçe Ülker takımlarının formasının giymiştir. Kısa süreliğine NBA'de Seattle SuperSonics takımı ile anlaşan İbrahim Kutluay Yunanistan'da AEK Atina ve Panathinaikos BC takımlarında oynadı. Milli Takım formasını altyapılar dahil toplamda 258 kez giydi. 18 yıllık milli takım döneminde 3212 sayı attı. İbrahim Kutluay basketbola bir süre ara verdikten sonra Türkiye Basketbol 2. ligindeki İstanbul Teknik Üniversitesi'ne transfer oldu. Ancak sık sık yaşadığı sakatlıklardan dolayı burada pek fazla forma şansı bulamadı ve profesyonel basketbol kariyerini sonlandırdı.
İbrahim Kutluay basketbol kariyerinin ardından İbrahim Kutluay Basketbol Akademi'sini kurdu ve genç çocuklar için basketbol eğitimi vermeye başladı. Türkiye Junior All-Star'da koçluk yaptı. Sahaya Çık kampanyasıyla genç çocuklara basketbolu öğretme çabasında oldu. Ayrıca tüm Türkiye'yi dolaşan Bugs Bunny Basket Show'da da oynamıştır.

İLGİLİ HABERDemet Şener kimdir?Demet Şener kimdir?

DEMET'TEN AYRILIK MESAJI

Demet Şener Kutluay, boşanma konusunda ciddi olduğunu attığı mesajla da gösterdi. Renkli Sayfalar'a katılarak kararını açıklayan Demet Şener, ayrıca attığı mesajda “Boşanma kararı isteğim doğrultusunda gerçekleşti” yazdı.
Demet Şener'in avukatı Aslı Hatemi programa telefonla bağlandı ve şu açıklamayı yaptı:
“Şu an tarafımızdan açılmış bir boşanma davası söz konusu değil. Böyle bir durum olursa açıklama yapılacaktır. Ben aile mahremiyeti açısından herkesten anlayış bekliyorum. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Umarım böyle bir sürece girmeyiz. Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı ben yapacağım. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü ve tazminat kazanırsınız. Ben boşanma sebebimiz hakkında şu an konuşamam takdir edersiniz ki.”

Son güncelleme: 11:20 - 13.10.2016