Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Kutluay’dan ‘boşanmıyoruz’ dilekçesi
İbrahim Kutluay’dan ‘boşanmıyoruz’ dilekçesi
İbrahim Kutluay, mahkemeye dilekçe verdi: 'Boşanmıyoruz.' Demet Şener boşanma davası açarken, İbrahim Kutluay 'evliliğimiz devam ediyor' diye mahkemeye başvurdu.
Magazin 17 Ekim 2016 - 13:12

Ünlü Manken Demet Şener 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay'a geçtiğimiz Cuma günü boşanma davası açmıştı. Şener'in boşanma davası açtığı gün Kutluay'ın da mahkemeye başvurduğu öğrenildi. Ancak Kutluay'ın mahkemeye başvurma gerekçesi oldukça farklı.

Hürriyet’ten Damla Güler’in haberine göre, Kutluay, “Evliliğimiz devam ediyor. Hakkımızdaki haberleri durdurun” diyerek mahkemeye başvurdu. İstanbul 15. Aile Mahkemesi'ne başvuran Kutluay, boşanma haberlerinin yasaklanmasını isterken, Şener ile aralarında boşanma davası olmadığını, evlilik birliği içinde yaşarken boşanmaları yönünde gerçeği yansıtmayan haberler yapıldığını iddia etti. Mahkemeye verdiği dilekçede kendisine yönelik iftira ve hakaret içeren açıklamaların yapıldığını söyleyen Kutluay, kişilik haklarına saldırıda bulunulduğunu, itibarının zedelendiğini, küçük düşürülmeye çalışıldığını ileri sürdü.

İLGİLİ HABERİbrahim Kutluay Demet Şener'e boşanmamak için yalvardıİbrahim Kutluay Demet Şener’e boşanmamak için yalvardı

“EŞİM VE ÇOCUKLARIM ETKİLENİYOR”

Dilekçede eşi ve çocuklarının haberlerden zarar gördüğünü belirten Kutluay, ‘zina yapan’ ve benzeri ifadelerin kullanılmasının durdurulmasına, her türlü görsel, sosyal medya ve internet iletişimine ilişkin yasak getirilmesini istedi.

MAHKEME REDDETTİ

15. Aile Mahkemesi, Kutluay’a yönelik kişilik haklarını ihlal eden yayınların durdurulmasının görevinin Sulh Ceza Hakimliği'nin baktığını belirterek, görev yönünden talebi reddetti.

İLGİLİ HABERİbrahim Kutluay kimdir? İbrahim Kutluay ve Demet Şener evliliği bitiyor!İbrahim Kutluay kimdir? İbrahim Kutluay ve Demet Şener evliliği bitiyor mu?

Son güncelleme: 13:24 - 17.10.2016