Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses, Ayşegül Yıldız’a aşkını ilan etti
İbrahim Tatlıses, Ayşegül Yıldız’a aşkını ilan etti
İbrahim Tatlıses, ayrıldığı eşi Ayşegül Yıldız'a aşkını, Petek Dinçöz'ün fotoğrafını paylaşarak ilan etti.
Magazin 3 Mart 2016 - 15:41

İbrahim Tatlıses’in aşk hayatındaki çalkantılar geçmişten beri sürüyor. Aşk yaşadığı kadınlar arasındaki gerilim ise hiç dinmiyordu. Hatta ünlü sanatçının 2011 yılında silahlı saldırıya uğramasının ardından, kaldırıldığı hastanede bile Tatlıses’in eski eşleri ve sevgili Ayşegül Yıldız arasında tartışma çıkmıştı. Ancak İbrahim Tatlıses, aynı yıl uzatmalı sevgilisi Ayşegül Yıldız ile nikah masasına oturarak, kalbinde tek Ayşegül Yıldız olduğunu göstererek, tartışmalara son noktayı koydu.

Bu evlilikten Elif Ada isminde bir de kızları olan ikili, sürpriz bir kararla yollarını ayırdı. Boşanmanın ardından sık sık bir araya gelen ikiliden İbrahim Tatlıses, Instagram sayfasında eski eşine ilan-ı aşk etti.

Ancak bu aşk ilanında seçtiği ‘temsili’ fotoğraf ise Petek Dinçöz’ün fotoğrafı. Dinçöz’ün fotoğrafını paylaşan Tatlıses, fotoğrafa; “Bir Anne çocuğuna ne kadar düşkünse; işte bende sana o kadar DÜŞKÜN ve aşığım… (Ben BİTTİ demeden BİTMEZ.) bu Resmin petek dinç olduğunu bilmeden koydum bu Resim TEMSİLİ’dir kimse yanlış anlamasın.!!!” notunu düştü.

Son güncelleme: 16:50 - 03.03.2016