Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses, beraat etti suçu FETÖ’ye yükledi
İbrahim Tatlıses, beraat etti suçu FETÖ’ye yükledi
İbrahim Tatlıses, 'Sauna Çetesi Davası'ndan' beraat etti. Tatlıses, Derya Tuna'yı 2002 yılından bacağından vuran Hüseyin Bozan'ı 'hürriyetten alıkoymak' ile suçlanıyordu. Konuya ilişkin olarak sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Tatlıses, "FETÖ çetesi taaa o zamanlardan beri benimle uğraşıyormuş!" sözleriyle duyurdu.
Magazin 14 Kasım 2016 - 22:12

Fethullahçı Terör Örgütü’nün kumpası olduğu belirtilen “Sauna Çetesi Davası” kapsamında yargılanan İbrahim Tatlıses beraat etti. Beraat kararını Instagram hesabı üzerinden duyuran Tatlıses, “Ben çete değilim.!!! FETÖ çetesi taaa o zamanlardan beri benimle uğraşıyormuş meğer ben Neymişim Be…” notuyla paylaştı.

Tatlıses, davada, Derya Tuna’yı 2002 yılında bacağından vuran Hüseyin Bozan’ı hürriyetten alıkoymakla suçlanıyordu. Tatlıses, üzerine atılan iddia ispat edilemediği için beraat etti.

İşte Tatlıses’in yaptığı açıklama

Sevenlerime her zaman söylediğim gibi; yaptığım şeyleri inkar etmem ama yapmadıklarımı yalanlarım çünkü ortada böyle bir gerçek yok! Mahkeme kararıda öyle diyor. Ben çete değilim.!!! FETÖ çetesi taaa o zamanlardan beri benimle uğraşıyormuş meğer ben Neymişim Be…

basliksiz-2