Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak ile fotoğrafını paylaştı
İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak ile fotoğrafını paylaştı
İbrahim Tatlıses, Instagram hesabından oğlu İdo Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı.
Magazin 3 Mayıs 2016 - 19:36

Tatlıses paylaştığı fotoğrafta, “4 Gündür yapmadığınız yorum, demediğiniz söz kalmadı. İşte her şey bu gerçekte saklı. İbo-İdo-Dilo.Ben neden mi bu kadar zaman bekledim? Çünkü herşeyin bir zamanı vardı ve doğru zaman bugünmüş.. Sizleri seviyoruz.. Hep birlikte kandilinizi birkez daha kutluyoruz” dedi.

NE OLMUŞTU?

Yaklaşık dört yıl önce magazin gündemine bomba gibi düşen Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiaları bir süre sonra ayyuka çıkmış ancak İbrahim Tatlıses cephesinden resmi bir açıklama gelmemişti. Beklenen açıklama ise birkaç gün önce Tatlıses'in instagram hesabından gelmişti.

Tatlıses yaptığı paylaşımda, “Ciğerci Ahmede, Zemmenin oğluyam, şehriyeci Zemme'nin torunuyam… Ahmed Salim'in, Gülşen'in, Gülden'in, Melek'in, Dilan'ın İbrahim Tatlıses'in yani İDO'nun, Elif ADA'nın BABA'sıyam… Var mı be Ötesi? Aslını inkar eden, bizden sayılmaz…!!! Bu güne kadar yazdınız çizdiniz işte hayatımın bütün özeti budur!!!!” demişti.