Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses, Haydi Söyle’yi yorumlayarak birinci olan İsrail vatandaşı Sapir hakkında yazdı
İbrahim Tatlıses, Haydi Söyle’yi yorumlayarak birinci olan İsrail vatandaşı Sapir hakkında yazdı
O Ses Türkiye'nin İsrail’deki formatı olan 'Voice 2017' yarışmasını Türk asıllı İsrail vatandaşı Sapir Saban Türkçe olarak seslendirdiği 'Haydi Söyle' ile kazandı.
Magazin 21 Mart 2017 - 07:39

Saban, Cumartesi akşamı gerçekleşen finalde, Türkiye’nin yakından tanıdığı bir şarkıyla sahne aldı. İbrahim Tatlıses tarafından 1994 yılında yazılan ‘Haydi Söyle’ şarkısını seslendiren Sapir Saban, yarışmanın galibi oldu.

israil

TATLISES’TEN MESAJ VAR

Yarışmanın sonucundan haberdar olduktan sonra mutluluğunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan İbrahim Tatlıses şunları yazdı: “Ben hep demiyor muyum beni İsrail’de çok severler diye… Bizi siyasiler ilgilendirmiyor bizi ilgilendiren halklardır belki on kere gittim İsrail’e onunda da salonlar tıklım tıklımdı, göğsüm kabardı. Şarkılar sayesinde Türkçemizi öğreniyorlar bu da benim için büyük bir şereftir. Kızımızı tebrik ediyorum aferin çokta güzel yorumlamış. Alkışlıyorum seni kızım”

 

Son güncelleme: 08:24 - 21.03.2017