Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses inşaatını yaptığı konutlardan fotoğraf paylaştı
İbrahim Tatlıses inşaatını yaptığı konutlardan fotoğraf paylaştı
İbrahim Tatlıses mangal başında fotoğrafını bu kez inşaatını duyurmak için paylaştı.
Erdinç YAPAN
Magazin 11 Mart 2016 - 10:24

Şarkıcılıkla başladığı kariyerini yönetmenlik, yiyecek sektörü ve inşaat sektöründe de sürdüren İbrahim Tatlıses, bir yandan hakkında çıkan iflas ediyor iddialarını yalanlarken bir yandan da yeni projelerinin duyurusunu yapıyor. Tatlıses, son olarak instagram sayfasından inşaatına başladığı Tatlıses Konakları’nın tanıtımını yapmış. Tatlıses mangal başında çekilmiş bir fotoğrafını şu satırla paylaşmış:

“GEÇEN HAFTA TEMEL ATIK DEDİK, AMA ALLAH’ın Rahmeti, izin vermedi beton dökemedik ALLAH KISMET ETTİ BUGÜNE KALDI. Ve bugün “BETONU” DÖKEBİLDİK. yine EMEKÇİ KARDEŞLERİMLE BİRLİKTE GEÇEN HAFTA nerde kaldıysak ALLAH’a ŞÜKÜR ordan devam ediyoruz, yine kurbanımızı kestik yine MANGALIMIZI YAKTIK VE Bir LOKMA EKMEYİ Emekçi KARDEŞLERİMİZLE BİRLİKTE PAYLAŞTIK! 3 ay içinde bu temeli tanımyacaksınız, şimdiden daireler satışa başladı BİLE… GÜLE GÜLE OTURUN, TATLISES KONAKLARIN’da! Ayıptır söylemesi Ben inşaatçıydım. RADİAL TEMEL DÖŞEDİK, DEPREME DAYANIKLIDIR, Bu Arada hayırlı CUMA’lar! Saygılar İbrahim Tatlıses!