Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses, İzzet Yıldızhan’a sert çıktı
İbrahim Tatlıses, İzzet Yıldızhan’a sert çıktı
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından çok sert ifadeler paylaştı.
Magazin 13 Haziran 2016 - 07:43

İbrahim Tatlıses sahur vakti sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta kendisi için artık türkü söyleyemez albüm çıkaramaz şeklinde açıklamalar yapan İzzet Yıldızhan’a göndermede bulundu.

ibrahim-tatlises

Tatlıses hesabından yaptığı paylaşımda her ne kadar isim vermekten kaçınsa da kısa süre önce yaşanan açıklamanın üzerine gelen bu satırlar İbrahim Tatlıses’in hedefinde İzzet Yıldızhan olduğunu gösteriyordu. Ünlü türkücünün hedef göstermeden kullandığı ağır ifadelerse şöyle: “Bazen kişiliksiz insanları bozuk para gibi harcayacaksın ki, ha diyecek ki kişiliksizliğimin farkına vardılar ben yol alayım! Hayırlı Sahurlar… O bozuk olanlar da bilirler kendilerini söylememe gerek yok”

tatlises-ic

Tatlıses daha önce de magazin basınından muhabirlerle bir iftar yemeğinde buluşmuş ve sağlık durumu hakkında bilgi vermişti. Bu yemekte üzeri kapalı bir şeklide İzzet Yıldızhan’a gönderme yapan ve sağlığının iyi olduğunu söylemekle yetinen İbrahim Tatlıses, bir süre sonra bu defa çok sert açıklamalarla Yıldızhan’a göndermede bulundu.

İLGİLİ HABERİbrahim Tatlıses'ten hakkında artık şarkı söyleyemez diyen İzzet Yıldızhan'a yanıtİbrahim Tatlıses’ten hakkında artık şarkı söyleyemez diyen İzzet Yıldızhan’a yanıt

Son güncelleme: 07:58 - 13.06.2016
Magazin 13 Haziran 2016 - 07:43