Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses müjdeyi verdi
İbrahim Tatlıses müjdeyi verdi
Basın mensuplarına yemek veren usta sanatçı İbrahim Tatlıses, müjdeli haberler verdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Temmuz 2016 - 09:29

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses önceki akşam Seyrantepe’de bulunan Tatlıses Kebap’ta basın mensuplarına özel bir akşam yemeği düzenledi. Mangal başına geçip basın mensupları için kebap pişiren Tatlıses, “Ben iyiyim, daha da iyi olacağım. Artık ağlamak yok, gülmek var” açıklamasını yaptı.

2011 yılında aracı içerisinde uğradığı silahlı saldıra yanında olan asistanı Damla Buket Çakıcı’yla tam altı yıl sonra tekrar çalışmaya başladığını açıklayan İbrahim Tatlıses’in keyifli olduğu gözlendi. Tatlıses önceki akşam Seyrantepe’deki kebapçısında basın mensuplarına akşam yemeği daveti verdi. Mangal başına geçip elleriyle kebap pişiren Tatlıses, neşeli halleriyle herkesin yüzünü güldürdü.

İLGİLİ HABERİbrahim Tatlıses'ten kebap şovİbrahim Tatlıses’ten kebap şov

6 YIL SONRA GELEN BARIŞMA

Eski eşi Ayşegül Yıldız’ın isteği üzerine uzun yıllardır birlikte çalıştığı asistanı Damla Buket Çakıcı’yla yollarını ayıran İbrahim Tatlıses, emektar yardımcısıyla tekrar çalışma kararı aldı. 2011 yılında geçirdiği hain saldırıda yanında yararlanan yardımcısıyla tekrar çalışma kararını ünlü şarkıcı şu sözlerle açıkladı: “Damla Hanım eskiden benim asistanım, menajerim ve danışmanımdı. Allah razı olsun ona teklifte bulunduk ve bizi kabul etti. Tekrar çalışmaya başladık. İnşallah onunla çokta ileriye birlikte gideceğiz”

KEBAPÇI ALTINA STÜDYO YAPTIRIYOR

Muhabirlerin “İdo Tatlıses sayesinde özlenen sesinizi duyduk. Artık yeni albüm ne zaman tamamlanacak?” sorularına Tatlıses, “O kadar güzel şarkılar var ki hepsinin alt yapılarını çaldırdık bitti. Şimdi onların arasından seçme yapıyoruz. Albüm falan olmayacak. Çünkü eskisi gibi İbrahim Tatlıses’in albümü çıktı, bir buçuk milyon bastırın durumları kalmadı. Üç dört tane okuyup onlardan para kazanacağız. İdo bana ayrı bir stüdyo yaptı. Bir de Damla Hanım ve Polat Yağcı Bey burada alt katta bir stüdyo hazırlıyorlar. Aşağıya inip şarkılarımı okuyup, yukarı çıkıp dinleneceğim” dedi.

Son güncelleme: 09:30 - 14.07.2016