Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses Murat Dalkılıç’a böyle seslendi
İbrahim Tatlıses Murat Dalkılıç’a böyle seslendi
Şarkıcı İbrahim Tatlıses, kısa bir süre önce karısı Merve Boluğur ile olan evliliğini bitiren Murat Dalkılıç'a sosyal medya hesabından seslendi.
Magazin 4 Eylül 2017 - 13:21

Avukatlarıyla birlikte hazırladıkları bir metinle ayrılık kararını duyuran Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çifti olayın üzerinden zaman geçmiş olmasına rağmen pek çok yerden ‘Barışın’ çağrıları alıyor. Son çağrı da İbrahim Tatlıses’ten Murat Dalkılıç’a gitti. Dalkılıç’ın, kendisinin seslendirdiği ‘Nankör Kedi’ şarkısını söylediğine dair bir haberini paylaşan ve haberdeki ‘Arabeske bağladı, eski eşine göndermede bulundu’ ifadesi üzerinden yorumda bulunan İbrahim Tatlıses şunları yazdı: “E hade madem işi arabeske bağladın barışın o zaman… Ne duruyorsunuz, dünyada iki sevgili, iki iyi dost arasındaki barış kadar güzel bir olay var mıdır acep? Vallahi beni dinleyin ve barışın sonradan çok ararsınız birbirinizi benden söylemesi!”

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.