Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses’ten Ceylan Çapa’ya sert gönderme
İbrahim Tatlıses’ten Ceylan Çapa’ya sert gönderme
Ceylan Çapa, İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile aşk yaşadığı haberlerini yalanlarken "İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum" deyince, İbrahim Tatlıses de oğlu hakkında yapılan açıklamaya sessiz kalmadı.
Magazin 7 Kasım 2016 - 17:43

İdo Tatlıses, geçtiğimiz ay sosyal medya hesabından takip ettiği ve paylaşımlarını beğendiği Ceylan Çapa ile aralarında çıkan aşk dedikodularını yalanlayıp, “Böyle bir şey olursa ilk sizin haberiniz olur” açıklamasında bulundu. Ceylan Çapa ise bu açıklamalar üzerine ‘1 aydır Hong Kong’daydım, İstanbul’a daha yeni döndüm. O kişiyi hayatımda görmedim. Ortak arkadaş çevremiz bile yok. İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum’ dedi.
ceylan
İdo Tatlıses, Instagram sayfasından Ceylan Çapa’ya ‘Şükürler olsun ki İbrahim Tatlıses’in ve Derya Tuna’nın oğlu olarak gözümü açtığım hayata 1-0 önde başladım. Bu konuda mütevazilik edemicem Allah’ın yazdığı bu.! Hamdolsun ki önce Allah’ın sonra babamın sayesinde 19 yaşıma kadar maddi ve manevi olarak en güzel hayatı yaşadım. O yaştan sonrada manevi olarak ailemin gücü herzaman arkamda ve maddi olarak Rabbim’in izniyle kendi imkanlarımla yaşamaya devam ediyorum. Bu kadar özelimi kimse bilmeye bilir kabulümdür. Ailem ve benimle tanışmıyor olabilirler bu da kabulümdür. Ama duymamış olmaları??  Neyse birileri daha duymuş oldu…Bizi bilenlere ve bilmeyenlere sevgi ve saygılarımla’  sözleriyle yanıt verdi.

ido
İbrahim Tatlıses de oğlu hakkında yapılan açıklamaya sessiz kalmadı.  Tatlıses, sosyal medya hesabından ceylan fotoğrafını ‘Gezme CEYLAN bu dağlarda seni avlarlar…?’ notuyla paylaştı.

ibo
Son güncelleme: 17:48 - 07.11.2016