Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses’ten Osmangazi Köprüsü paylaşımı
İbrahim Tatlıses’ten Osmangazi Köprüsü paylaşımı
İbrahim Tatlıses, geride bıraktığımız gün trafiğe açılan Osmangazi Köprüsü ile ilgili farklı bir benzetmede bulundu.
Erdinç YAPAN
Magazin 1 Temmuz 2016 - 15:03

Hükümetin icraatlarına sosyal medya hesabından destek veren ve her fırsatta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a methiyeler düzen İbrahim Tatlıses, şimdi de Osmangazi köprüsünün bayram boyunca ücretsiz olacağını gösteren bir gazete kupürü üzerinden övgü dolu satırlar yazmış. İbrahim Tatlıses paylaşımı boyunca köprünün ne kadar faydalı ve iyi olacağından bahsettikten sonra cümlesini şu ilginç benzetmeyle bitirmiş:

ibrahim-tatlıses

“Osmangazi Köprüsü hayırlara vesile olsun, bitti çok şükür… Çok emek verildi, çok çalışıldı kimse görmezden gelmesin… Böyle büyük projelerin ülkemizde varolması hem halkımızın ulaşım kolaylığı açısından hem de ülkemizin vizyonu açısından her zaman çok kıymetli ve önemlidir. Osman Gazi Köprüsü’nün projelendirilme aşamasında ve yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Milletimize hayırlı, uğurlu olsun. NOT: 9 gün boyunca köprü beleş ya ben de köprü gibi ayağa kalktığım zaman tüm Çiğ köfte Bayilerimizde 9 gün boyunca çiğ köfteyi beleş yapacağım”

İLGİLİ HABERİbrahim Tatlıses'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a övgülerİbrahim Tatlıses’ten Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övgüler

Son güncelleme: 15:04 - 01.07.2016