Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Toraman eşine şiddet uyguladığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu
İbrahim Toraman eşine şiddet uyguladığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu
İbrahim Toraman eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle davalık oluşunu ve merak edilenleri anlattı.
Magazin 3 Haziran 2016 - 13:46

Futbolcu İbrahim Toraman'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açan ve birkaç gündür Toraman lehine ifade verdiği için Ayşe T'yi tehdit ettiği öne sürülen Eylem Toraman'ın yeni açıklamaları olay olmuştu. Eylem Toroman; “Şiddet görmekten ambulansla hastaneye kaldırıldım ve İbrahim bana evlilik sözleşmesi imzalattı” demişti.

“BU KONUYLA İŞİM OLMAZ”

Bu iddialarının ardından Uçankuş TV İbrahim Toraman'a ulaştı. Toraman önce, “Benim bu konuyla hiç işim olmaz, gündemi takip etmiyorum muhatap da olmuyorum” diyerek yanıt verdi. Sonrasında da davalık olduğu eşi Eylem Toraman'la ve onun iddialarıyla ilgili muhatap olmayacağını söyledi.

eylem-toraman-ic

“OLAYI YARGI ÇÖZECEK”

İbrahim Toraman eşine şiddet gösterdiği iddialarıyla eşi tarafından yargıya verildi. Uçankuş TV'ye konuşan Toraman, “Olayı yargı çözecek ve neyin ne olduğunu herkes görecek” dedi. Ayrıldığı eşinin Ayşe isimli bir kadını tehdit ettiği iddialarına ise hiç yorum yapmadı.

Son güncelleme: 13:48 - 03.06.2016
Etiketler