Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Yener iç çamaşırıyla klip çekti
Hande Yener iç çamaşırıyla klip çekti
Hande Yener, haziran ayında piyasaya çıkardığı ‘Hepsi Hit Vol 1’ albümünde yer alan ‘Deli Bile’ isimli şarkısının klibi için iç çamaşırlarıyla kamera karşısına geçti.
Magazin 8 Eylül 2016 - 06:59

Hande Yener, haziran ayında piyasaya çıkardığı ‘Hepsi Hit Vol 1' albümünde yer alan ‘Deli Bile' isimli şarkısının klibi için iç çamaşırlarıyla kamera karşısına geçti. Yener, klibin bazı bölümlerinde kameramanlık bile yaptı…

55

EVİNDE SOYUNDU

Yener, ‘Deli Bile' adlı şarkısı Youtube'da 18 milyon dinleme rakamına ulaşınca şarkısına klip çekmeye karar verdi. Şarkıcı, Gülşen Aybaba yönetmenliğindeki video klip için Bodrum'daki evinde iç çamaşırlarıyla kamera karşısına geçti.

53

BİLGİSAYAR OYUNU

Hande Yener'in bir gününü anlatan video klip, bilgisayar oyunu konseptiyle izleyiciye sunuluyor. Sabahtan akşama Yener'in tüm gününü anlatan klipte görüntüler ‘Oyuna Başla' butonu ile başlıyor.

57

KAMERAMAN HANDE!

Hande Yener'in performans görüntülerinin yer aldığı video klipte şarkıcı, Sebastian Beach'te gerçekleştirilen çekimlerde selfie çubuğu kullanarak görüntüleri cep telefonuyla kendisi çekti.

Son güncelleme: 07:01 - 08.09.2016