Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 1. bölüm 2. fragmanı izle: Ne zaman başlayacak?
İçerde 1. bölüm 2. fragmanı izle: Ne zaman başlayacak?
İçerde 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde daha ilk bölümünden büyük bir ses getireceğe benziyor. Peki ilk bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 9 Eylül 2016 - 15:33

Show TV’nin yeni sezonda büyük umutlarla yayına koyacağı İçerde’nin 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral’ın oynadığı İçerde’nin yeni sezona bomba gibi girmesi bekleniyor. İlk bölüm ise 19 Eylül Perşembe günü yayınlanacak.

 

KONUSU

Bol aksiyonun yaşanacağı dizide romantik sahnelere de sahitlik edeceğiz. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği dizide iki kardeşin birbirini bulma hikayesi anlatılacak.

OYUNCULAR

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu yer alıyor. Usta yönetmen Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”nin senaryosunu ise Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.