Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 10. son bölüm izle: Köstenceliyi diri diri yaktılar
İçerde 10. son bölüm izle: Köstenceliyi diri diri yaktılar
İçerde 10. bölümü ile dün akşam Show TV'de ekranlara geldi. İçerde son bölümde Celal'in Kostenceli'den aldığı intikam akıllara durgunluk verdi.
Magazin 22 Kasım 2016 - 11:12

Show TV’nin her bölümü fırtınlar estiren dizisi İçerde’nin 10. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. İçerde son bölümü ekranlara damga vurdu.

KÖSTENCELİ DİRİ DİRİ YANDI

Alyanak’la birlikte Kebapçı Celal’i bitirmek için plan yapan Köstenceli, kazdığı kuyuya kendisi düşüyor. Mert’in hamlesi ile Köstenceli’nin yerini belirleyen Davut ile Celal, pusu kurdukları Köstenceli’yi diri diri yakıyor.

“İçerde”nin 10. bölümünde; Sarp kendisine ve Celal’e oynanan oyunun aktörlerini artık biliyordur. Bilmeceyi çözmüştür. Şimdi intikam zamanıdır. Bütün yaşananlara sebep olanlar bir bir yakalanıp hesap vermek zorundadır. Alyanak, Celal'i bitirecek kudrette bir adam değildir. Tüm planı kuran Köstenceli’dir. Ancak Köstenceli'den intikam almak kolay olmayacaktır. Zekice plan yapıp temkinli hareket etmek gerekiyordur. Mert de oyuna dahil olur. Yusuf Müdür hem Celal'i hem de Köstenceli'yi aynı anda bitirmenin planlarını yapmaktadır.