Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 10. yeni bölüm fragmanı izle: Alyanak kazdığı kuyuya düşüyor
İçerde 10. yeni bölüm fragmanı izle: Alyanak kazdığı kuyuya düşüyor
İçerde 10. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp'la büyük bir oyun içerisine giren Kebapçı Celal, Alyanak'ı bitirmek için harekete geçiyor.
Magazin 18 Kasım 2016 - 15:01

Show TV’nin ve ekranların en heyecan dolu dizisi İçerde’nin 10. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Kebapçı Celal’i öldürmek için plan yapan Alyanak, kazıdığı kuyuya düşüyor. Sarp ile müthiş bir plan yapan Kebapçı Celal, Alyanak’ı öldürmek için harekete geçiyor. Öte yandan Mert ise Celal ile Sarp’ın arasındaki bağı görünce şaşırıyor.

İçerde 10. bölümü ile 21 Kasım Pazartesi Show TV ekranlarında olacak.

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İçerde’nin 9. bölümünde; Sarp, ailesini kurtarmak için mahalleye Celal ile yüzleşmeye gider. Elindeki tek kozu Melek'tir. Mert, Füsun ve Eylem'in kaçırılmasına sebep olduğu için çok üzgündür. Onlara bir zarar gelmemesi için plan yapar. Yusuf'tan gizli olarak ekibini alıp Melek, Füsun ve Eylem'in takas yerine gider. Mert'in bu hamlesini Yusuf öğrenince bilgisi dışında iş çevrildiği için çok kızar. Mestan'ın ölümünden dolayı Sarp'ın peşinde, sadece Celal ve adamları yoktur ayrıca polis de Sarp'ın peşindedir. Sarp kimseye yakalanmadan kendisini aklamak zorundadır.

Son güncelleme: 13:01 - 19.11.2016